W dobie obecnej sytuacji epidemiologicznej istnieje wiele obostrzeń w funkcjonowaniu różnych branż. Jedną z takich branż są usługi hotelarskie i noclegowe. Wg ostatnich badań przeprowadzonych przez branżę hotelarską 60% Polaków oczekuje, że obiekt hotelarski/noclegowy będzie legitymował się Certyfikatem Bezpieczenstwa Sanitarnego wydanego przez niezależny podmiot. Nasza firma współpracuje z kilkoma obiektami noclegowymi, stąd wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa wśród odwiedzających te obiekty gości.

Mając na uwadze bezpieczeństwo gości oraz pracowników obiektów noclegowych, a także poczucie przez właścicieli i osoby zarządzające obiektami noclegowymi wywiązania się z obowiązków wynikających z przepisów prawa, przygotowaliśmy w oparciu o wytyczne Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego poradnik dla obiektów noclegowych wraz z koniecznymi instrukcjami. Do poradnika dołączamy check listę, która zdecydowanie pomoże w szybkiej analizie spełnienia wymagań sanitarnych, bez konieczności szukania potrzebnych informacji w wytycznych.

Obiekt noclegowy spełniający wymagania sanitarne określone w przepisach prawa i wytycznych, otrzyma Certyfikat Bezpieczeństwa Sanitarnego wystawiony przez nasza firmę jako niezależny podmiot potwierdzający spełnienie wymagań.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu zapoznania się z procedurą otrzymania Certyfikatu Bezpieczeństwa Sanitarnego.
tel., 502 651 072, 508 230 486 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obiekty, którym przyznany zostanie Certyfikat Bezpieczeństwa Sanitarnego otrzyma w ramach wyróżnienia bezpłatną roczną wizytówkę na portalu www.alenoclegi.com.pl.