ASK CONSULTING GROUP powstała, by wspierać m.in. przedsiębiorców i należy do sektora podmiotów zewnętrznych zleceniobiorców zadań nie związanych bezpośrednio z działalnością zleceniodawców.
  
Firma powstała w 2005 r. i pierwszym obszarem działalności było pozyskiwanie dotacji UE oraz zarządzanie projektami. W 2008 roku uruchomiliśmy Biuro rachunkowe, a w 2015 roku uruchomiliśmy Multiagencję Ubezpieczeniową. Od 2015 roku współpracujemy także z PFW w zakresie prewencji windykacyjnej, windykacji krajowej i zagranicznej, wywiadu gospodarczego i doradztwa prawnego. Od 2016 roku wraz z naszym Partnerem organizujemy okresowe szkolenia BHP (e-learning). W sierpniu 2016 uruchomiliśmy nową usługę - Multiagencję finansową, w ramach której oferujemy pożyczki, kredyty oraz leasing. 
 
W 2014 roku firma została wyróżniona Certyfikatami "Innowacyjna i Rzetelna Firma" oraz "Lider Usług". W 2016 roku zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem "Polska Firma Fair Play". Są one potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i profesjonalizmu oraz obligują i motywują nas nie tylko do utrzymania tego poziomu ale przede wszystkim do ciągłego jego podnoszenia.
 
O potencjale firmy stanowi doświadczony i kompetentny zespół, a w naszej działalności opieramy się na udzielaniu gwarancji skuteczności.
 
Podstawowe zasady naszej działalności to;
- Sprawy Klienta są najważniejsze, a zasady współpracy jasno określone,
- Każdy z Klientów jest tak samo ważny,
- O Klienta troszczymy się na każdym etapie naszej współpracy.
 
Nasza oferta to:
 
1/ usługi księgowe i kadrowo - płacowe
 
2/ opracowywanie i rozliczanie rzeczowe oraz finansowe projektów współfinansowanych z funduszy UE (specjalizujemy się w EFS), zarządzanie projektami
 
3/ ubezpieczenia - komunikacyjne, majątkowe, na życie, dla firm
 
4/ doradztwo w podejmowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej,
 
5/ szkolenia - sprzedażowe, windykacja, wystąpienia publiczne, ABC przedsiębiorczości
 
6/ obsługa prawna i windykacja - współpracujemy z kancelarią prawną
 
7/ przygotowanie dokumentacji związanej z ochroną danych osobowych
 
8/ okresowe szkolenia BHP (e-learning)
 
9/ pośrednictwo kredytowo-leasingowe oraz pożyczkowe
 
 
Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje oraz poszerzamy naszą ofertę, tak aby Klient otrzymał kompleksowe, najlepsze, najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania.